Jdi na obsah Jdi na menu
 Velký kulový, pane Janečku. Dorazilo to teprve pouze k Vaším uším, OSUD o tom píše už dobrých 10 let a mluví se o tom minimálně 5 let. Je čistě Vaší chybou, že se nezajmáte o to, co se děje kolem Vás. Je to Vaší dvojnásobnou chybou, neboť jste novinář.... ale budiž Vám omluvou, že jste jen český mainstreamový novinář.

Jinak, o téhle "fámě" už vysílaly své dokumenty téměř všechny dokumentární televizní stanice, včetně například RTL. Inu, není nad "dobrou fámu" a dobrého nezávislého novináře, který se tématem začne zaobírat a sám prověří v terénu, jak to je. Nikoliv od počítače s nadřazeným úsměvem na rtu, jako Janeček.

dnešní noviny Metro

5. listopadu odvysílala reportáž o chemtrails slovenská STV-1 ve svém ranním zpravodajském bloku, jak je v poslední době jejím zvykem, reportáž byla znovu poměrně objektivní. Nevím, proč jsou čeští pisálci tak mimo a tak hloupí. Asi mají velké hypotéky! :)

Prajem pekný deň pán Mašek.

Pred pár minútami som si dnes ráno zapla TV a s úžasom som počúvala vysielanie Ranného magazínu STV 1 o chemtrails. Niečo sa deje keď už aj slovenský mainstream presviedča divákov o tom aké je neetické sypať niečo na hlavy občanov bez ich vedomia. Ešte som nezaregistrovala oficiálne info o "práškovaní" Slovenska a Česka (spomínali masívne práškovanie Hradce Králové aj s foto...), v iných oficiálnych slovenských médiách. Okrem TV Ina, ale tá je fakt iná... Pán Mašek držte sa! Prajem Vám, nech sa Vám darí. S pozdravom Dana

 

 

5 stadií přijímání nových pravd ve společnosti

Pravda je vždy:

1) ignorována

2) zesměšňována

3) popírána

4) perzekuována

5) uznána jako zcela evidentní

 

 

                                                  tento článek pochází z OSUD.CZ

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář